Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik produkcji - Og這szenia Tarn闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 23/06/2022 11:01:45
tydzie temu
Opis stanowiska
Oferujemy prac na produkcji u holenderskiego pracodawcy. Do g堯wnych zada pracownika b璠zie nale瘸這 sortowanie i pakowanie warzyw i owoc闚, obs逝ga maszyn pakuj帷ych, prowadzenie w霩k闚 paletowych oraz w霩k闚 wid這wych (tylko dla os鏏 z uprawnieniami). Pracodawca mo瞠 te zleci inne zadania zwi您ane z prac na produkcji 篡wno軼i. Pracodawca nie wymaga do鈍iadczenia ani znajomo軼i j瞛yka. Wyjazd do pracy w pe軟i zorganizowany w ramach Assistance – 430 z (transport do Holandii, ubezpieczenie, indywidualny opiekun).
D逝go嗆 kontraktu: 3 miesi帷e z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia.
Termin wyjazdu: od zaraz lub do uzgodnienia.
Miejsce pracy: okolice Venlo, Holandia.
Wymagania stanowiska
- gotowo嗆 do podj璚ia pracy fizycznej,
- zwinno嗆 manualna, dok豉dno嗆 i staranno嗆 w wykonywaniu zada
- dyspozycyjno嗆 na czas trwania kontraktu
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego b璠zie dodatkowym atutem
- mile widziane uprawnienia na w霩ki wid這we
- mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- d逝go嗆 kontraktu: 3-6 miesi璚y z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia, holenderska umowa. Mo磧iwo嗆 podj璚ia sta貫j wsp馧pracy.
- praca w systemie godzinowym - stawka godzinowa: 10,48 EUR/h brutto dla os鏏 od 21 r.., 10,00 EUR/h brutto dla os鏏 20-letnich, 9,80 EUR/h brutto dla os鏏 19-letnich i 9,70 EUR/h brutto dla os鏏 18-letnich
- pracodawca wyp豉ca r闚nie 8% dodatku urlopowego
- 鈔ednio 40 godzin pracy w tygodniu, praca 5-6 dni w tygodniu, mo磧iwe godziny nadliczbowe (nawet do 20 w tygodniu p豉tne 117%)
- wynagrodzenie wyp豉cane tygodniowo, mo磧iwa zaliczka 50 euro do czasu wyrobienia numeru BSN
- minimalne zarobki 232 euro netto tygodniowo, 鈔ednio 250-300 euro netto tygodniowo, w zale積o軼i od przepracowanych godzin
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych - koszt 99,96 Euro tygodniowo w kwaterach pracowniczych, dost瘼 do 豉zienki (prysznic, WC, pralka) i kuchni (kuchenka, lod闚ka, mikrofal闚ka)
- pracodawca zapewnia r闚nie ubezpieczenie zdrowotne, odpowiedzialno軼i cywilnej, oraz nast瘼stw nieszcz窷liwych wypadk闚 28,37 euro tygodniowo - potr帷ane z wynagrodzenia
- transport pomi璠zy zakwaterowaniem a miejscem pracy zapewniony przez pracodawc - maksymalny koszt 39 euro tygodniowo - potr帷ane z wynagrodzenia

Dodatkowe informacje:

- nie pobieramy op豉t za rekrutacj ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- pracodawca pomaga w wyrobieniu holenderskiego numeru BSN
- nale篡 zabra ubranie robocze: wygodne d逝gie spodnie, pe軟e buty, poduszk, ko責r lub 酥iw鏎, podstawowe naczynia wedle uznania (talerz, sztu熯e, garnek, patelnia), 鈔odki higieny osobistej, r璚znik, pieni康ze na w豉sne wydatki do pierwszej wyp豉ty
- wy篡wienie we w豉snym zakresie,
- mo磧iwo嗆 wyjazdu w豉snym samochodem - dowo瞠nie innych pracownik闚 do pracy jest dodatkowo premiowane przez pracodawc.
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 12 296 03 40
Grupa Bis-Pol dzia豉 na podstawie certyfikatu Marsza趾a Wojew鏚ztwa Podkarpackiego numer 6782.
Kontakt:
Grupa Bispol
Telefon:
12 296 03 40

Ods這n: 15
      Zobacz Katalog Tarnowskich Wizyt闚ek

TARNOWSKIE OGΜSZENIA
www.tarnowskie-ogloszenia.pl